Firma

 

 

Firma powstała w 1997 roku, kilka lat później, wykorzystując zdobyte doświadczenie, założyciele spółki jako pierwsi postanowili wprowadzić do Polski ekologiczne torby wielorazowego użytku marki Greenbag. Dziś, dzięki szeroko zakrojonym działaniom z zakresu Public Relations oraz akcjom edukacyjnym, marka toreb na zakupy wielokrotnego użytku Greenbag jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych na rynku. 

W 2007 uzyskalismy poparcie międzynarodowej pozarządowej organizacji WWF. Owocem współpracy są wspólne przedsięwzięcia na rzecz ochrony środowiska. Odzwierciedleniem realizowanych działań jest obecność logo WWF na torbach marki Greenbag.

Od 2010 r. wprowadziliśmy na rynek nowe produkty z branży artykułów gospodarstwa domowego. Oferta została powiększona o produkty gwarantujące nową jakość pracy w kuchni: nożyce do przygotowywania sałatek, nożyce do ziół, noże ceramiczne. Nowością są również podkładki stołowe, dzbanki do zaparzania herbaty, zapachowe worki na śmieci, worki i pojemniki do selektywnej segregacji odpadów oraz transparentne pudełka do przechowywania. Nasza standardowa oferta toreb ekologicznych ma charakter dynamiczny i ulega zmianom w zależności od trendów, mody i sezonowości.

 

W 2011 r. otrzymaliśmy licencję UEFA EURO 2012TM na produkcję i sprzedaż oficjalnych licencjonowanych gadżetów kibica. Dzięki tym działaniom powstała limitowana kolekcja toreb ekologicznych wielokrotnego użytku oraz trójwymiarowych podkładek stołowych ? oryginalnych atrybutów prawdziwego kibica.

 

 

 

 

Promocję produktów i usług firmy wspiera Województwo Kujawsko-Pomorskie

 

 

 

 
 
 

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....