Torby ekologiczne i artykuły AGD

Jesteśmy prekursorem działań w zakresie wprowadzenia toreb ekologicznych na polski rynek. Różnorodność użytych do produkcji materiałów, kolorystyka, nowoczesne techniki produkcji jak również certyfikowani dostawcy powodują, że marka Gam należy do krajowej czołówki producentów toreb na zakupy. Oferujemy naszym Klientom także torby reklamowe oraz torby z nadrukiem stanowiące ciekawy element kampanii marketingowej firm. Proponujemy ciekawe rozwiązania z kategorii akcesoriów kuchennych usprawniające wykonywanie codziennych obowiązków. Oferujemy praktyczne podkładki stołowe, noże ceramiczne, nożyce do sałatek i ziół, worki na śmieci (również zapachowe i do segregacji). Dzięki produktom firmy Gam i towarzyszącym im działaniom promocyjno-edukacyjnym w zakresie użytkowania eko toreb wzrosła świadomość społeczeństwa na temat zachowań ekologicznych. Działania podjęte w ramach kampanii przyczyniły się do rozpoczęcia ogólnopolskiej debaty nt. potrzeby wprowadzenia toreb wielokrotnego użytku na zakupy.

Torby z juty

Nowoczesny design oraz stylowe kolory pozwalają na stworzenie eleganckich toreb z juty. Proponowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzają się na zakupy czy jako wytrzymałe opakowania. Ekologiczne produkty dostępne są także w wersji bez logo.
Torby na zakupy

Tworzone z wysokogatunkowych materiałów torby na zakupy to rozwiązanie, wytrzymujące większe obciążenia. Wykonywane są w standardowych wersjach, a także modelach urozmaiconych stylowymi kolorami czy wzorami. Zaopatrzone zostały również w suwak lub napy, które umożliwiają łatwe zamknięcie.
Torby reklamowe z nadrukiem

Przygotowujemy torby reklamowe, stanowiące uzupełnienie prowadzonych działań marketingowych. Wykonujemy produkty z nadrukiem, gdzie zamieszczone może zostać firmowe logo. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie rozpoznawalności Państwa marki wśród potencjalnych Klientów.
maj 07, 2015

Kamieniczki i Botany

Nowe modele toreb bawełnianych z kolekcji wiosennej już w sprzedaży. Zapraszamy do zakupu.
kwiecień 14, 2015

Nowość dla najmłodszych!

Tym razem zapraszamy do zakupu toreb dla naszych najmłodszych. Torba pod względem wymiarów i użytej grafiki odpowiada potrzebom dzieci. Jest idealnym dodatkiem do prezentu z okazji nadchodzącego Dnia Dziecka i wakacji.
kwiecień 14, 2015

Bawełniana torba z marynarskim motywem ponownie w sprzedaży

Bawełniana torba z marynarskim motywem ponownie w sprzedaży. Przygotuj się na nadejście lata i spełnij swoje marzenia o idealnej torbie nie tylko na zakupy!
kwiecień 13, 2015

Torby składane Green Tommy Standard ponownie w ofercie

Ten sam doskonały kształt torby, funkcjonalność oraz nowe kolory to tylko niektóre zalety tego produktu. Zapraszamy do zakupu.
luty 19, 2015

Nowe kolory toreb!

Nowe kolory toreb S1 i S2 classic bez nadruku już w sprzedaży. Zapraszamy!
luty 17, 2015

Nowe modele toreb Green Tommy Modern

Nowe modele składanych toreb Green Tommy Modern na przywitanie wiosny! Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami Waszych ulubionych składanych toreb Modern. Na potrzeby najlepszej ekspozycji towar będzie dostępny w kartonowych ekspozytorach i na…

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....