Torby ekologiczne i artykuły AGD

Jesteśmy prekursorem działań w zakresie wprowadzenia toreb ekologicznych na polski rynek. Różnorodność użytych do produkcji materiałów, kolorystyka, nowoczesne techniki produkcji jak również certyfikowani dostawcy powodują, że marka Gam należy do krajowej czołówki producentów toreb na zakupy. Oferujemy naszym Klientom także torby reklamowe oraz torby z nadrukiem stanowiące ciekawy element kampanii marketingowej firm. Proponujemy ciekawe rozwiązania z kategorii akcesoriów kuchennych usprawniające wykonywanie codziennych obowiązków. Oferujemy praktyczne podkładki stołowe, noże ceramiczne, nożyce do sałatek i ziół, worki na śmieci (również zapachowe i do segregacji). Dzięki produktom firmy Gam i towarzyszącym im działaniom promocyjno-edukacyjnym w zakresie użytkowania eko toreb wzrosła świadomość społeczeństwa na temat zachowań ekologicznych. Działania podjęte w ramach kampanii przyczyniły się do rozpoczęcia ogólnopolskiej debaty nt. potrzeby wprowadzenia toreb wielokrotnego użytku na zakupy.

Torby z juty

Nowoczesny design oraz stylowe kolory pozwalają na stworzenie eleganckich toreb z juty. Proponowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzają się na zakupy czy jako wytrzymałe opakowania. Ekologiczne produkty dostępne są także w wersji bez logo.
Torby na zakupy

Tworzone z wysokogatunkowych materiałów torby na zakupy to rozwiązanie, wytrzymujące większe obciążenia. Wykonywane są w standardowych wersjach, a także modelach urozmaiconych stylowymi kolorami czy wzorami. Zaopatrzone zostały również w suwak lub napy, które umożliwiają łatwe zamknięcie.
Torby reklamowe z nadrukiem

Przygotowujemy torby reklamowe, stanowiące uzupełnienie prowadzonych działań marketingowych. Wykonujemy produkty z nadrukiem, gdzie zamieszczone może zostać firmowe logo. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie rozpoznawalności Państwa marki wśród potencjalnych Klientów.
luty 19, 2015

Nowe kolory toreb!

Nowe kolory toreb S1 i S2 classic bez nadruku już w sprzedaży. Zapraszamy!
luty 17, 2015

Nowe modele toreb Green Tommy Modern

Nowe modele składanych toreb Green Tommy Modern na przywitanie wiosny! Zapraszamy do zapoznania się z nowymi wzorami Waszych ulubionych składanych toreb Modern. Na potrzeby najlepszej ekspozycji towar będzie dostępny w kartonowych ekspozytorach i na…
listopad 20, 2014

Świąteczna torba bawełniana już w sprzedaży

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją w kolekcji toreb bawełnianych. Tym razem oferujemy torby z motywem zimowym w 3 kolorach: zielonym, czerwonym oraz naturalnym. Podaruj swoim bliskim, klientom lub pracownikom niebanalny i praktyczny…
październik 14, 2014

Bawełniane

Nowe torby bawełniane! Pragniemy przedstawić Państwu nowe torby z linii Premium. Bawełniane torby Uniwersyteckie oraz pierwsze z kolekcji Sztuka Świata już w sprzedaży.
wrzesień 05, 2014

Nowe casualowe torby już w sprzedaży!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą propozycją funkcjonalnych toreb na laptopy, toreb pikowanych na ramię oraz toreb fitness.
czerwiec 18, 2014

Gam laureatem Medalu Europejskiego

Pragniemy poinformować, iż nasza firma po raz kolejny została laureatem Medalu Europejskiego. Nagroda jest wspólnym przedsięwzięciem Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej oraz Business Centre Club promującym polskie wyroby i usługi. Medal w tegorocznej XXV…

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....