Torby ekologiczne i artykuły AGD

Jesteśmy prekursorem działań w zakresie wprowadzenia toreb ekologicznych na polski rynek. Różnorodność użytych do produkcji materiałów, kolorystyka, nowoczesne techniki produkcji jak również certyfikowani dostawcy powodują, że marka Gam należy do krajowej czołówki producentów toreb na zakupy. Oferujemy naszym Klientom także torby reklamowe oraz torby z nadrukiem stanowiące ciekawy element kampanii marketingowej firm. Proponujemy ciekawe rozwiązania z kategorii akcesoriów kuchennych usprawniające wykonywanie codziennych obowiązków. Oferujemy praktyczne podkładki stołowe, noże ceramiczne, nożyce do sałatek i ziół, worki na śmieci (również zapachowe i do segregacji). Dzięki produktom firmy Gam i towarzyszącym im działaniom promocyjno-edukacyjnym w zakresie użytkowania eko toreb wzrosła świadomość społeczeństwa na temat zachowań ekologicznych. Działania podjęte w ramach kampanii przyczyniły się do rozpoczęcia ogólnopolskiej debaty nt. potrzeby wprowadzenia toreb wielokrotnego użytku na zakupy.

Torby z juty

Nowoczesny design oraz stylowe kolory pozwalają na stworzenie eleganckich toreb z juty. Proponowane przez nas rozwiązania idealnie sprawdzają się na zakupy czy jako wytrzymałe opakowania. Ekologiczne produkty dostępne są także w wersji bez logo.
Torby na zakupy

Tworzone z wysokogatunkowych materiałów torby na zakupy to rozwiązanie, wytrzymujące większe obciążenia. Wykonywane są w standardowych wersjach, a także modelach urozmaiconych stylowymi kolorami czy wzorami. Zaopatrzone zostały również w suwak lub napy, które umożliwiają łatwe zamknięcie.
Torby reklamowe z nadrukiem

Przygotowujemy torby reklamowe, stanowiące uzupełnienie prowadzonych działań marketingowych. Wykonujemy produkty z nadrukiem, gdzie zamieszczone może zostać firmowe logo. Dzięki nim możliwe jest zwiększenie rozpoznawalności Państwa marki wśród potencjalnych Klientów.
marzec 09, 2016

Nowe Torby Ziołowe

Uczcijmy nadchodzącą wiosnę nowymi ziołowymi torbami ekologicznymi na zakupy!
styczeń 27, 2016

Torba dmuchawce oraz Torba romby

Zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją toreb z PP tkanego. Nowe modele toreb całorocznych są już dostępne w sprzedaży
grudzień 23, 2015

swieta

listopad 09, 2015

Torby świąteczne już w sprzedaży!

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą toreb świątecznych. Znakomity design i szczególna dbałość o detale czyni ofertę wyjątkową.
czerwiec 24, 2015

Nowe torby S2

Zapraszamy do zapoznania się z nową propozycją toreb z PP nietkanego z serii S2. Nowe modele toreb całorocznych są już dostępne w sprzedaży.
czerwiec 23, 2015

Torba ziołowa biała

Najnowsza torba z PP tkanego z ponadczasowym motywem wkrótce w sprzedaży. Torba wyróżniająca się ciekawą ziołową grafiką z pewnością umili każde zakupy.

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....